Apple Watch’ın Yarı Fiyatına Yeni Akıllı Saat: Huawei, 14 Günlük Pil Ömrüne Sahip Huawei Watch GT4’ü Tanıttı!

Çin merkezli ünlü teknoloji firması Huawei, geçtiğimiz günlerde Huawei Watch GT4 isimli yeni akıllı saat modelini tanıttı. Tam tamına 14 günlük bir pil ömrü sunan saat, güçlü özelliklerine kıyasla sahip olduğu uygun fiyatıyla ilgileri üzerine topladı.

Akıllı telefonları ve giyilebilir teknolojileri ile öne çıkan Huawei, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı saati Huawei Watch GT4’ü piyasaya sürdü.

Ülkemizde de satışa sunulan yeni akıllı saat, modern tasarım detayları ve güçlü özellikleri ile şimdiden dikkat çekmeyi başardı.

Apple Watch Series 9 modeline rakip olması beklenen yeni Watch GT4, 46 ve 41mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneği ile beraber geliyor.

Huawei’in yeni saat modeli, tıpkı rakibi Watch Series 9 gibi iki farklı boyut seçeneğine ev sahipliği yapıyor. 46mm’lik versiyon, daha sert bir görünümle gelirken diğeri ise daha yuvarlak ve kompakt bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Söz konusu versiyonların ağrılıkları ise sırasıyla 48 gram ve 37 gram.

Paslanmaz çelik gövdeli versiyonlar, bununla beraber 1.43 ve 1.32 inç boyutunda AMOLED ekranlara sahip.

Yeni Huawei Watch GT4, boyut seçeneklerinin yanında yeşil, metal, kahverengi, siyah, beyaz, gümüş ve altın olmak üzere toplamda 7 farklı renk tercihi ile de satışa çıkıyor.

Spor ve sağlık hizmetleri tarafında bir akıllı saatten beklenen her şeyi karşılayan GT4, kalp atışı hızı başta olmak üzere birçok önemli sensörü bünyesinde barındıyor.

Yeni Watch GT4, sağlık alanında fark yaratan ivmeölçer sensörü, optik kalp atışı hızı sensörü, barometre sensörü, sıcaklık sensörü ve jiroskop sensörü sayesinde uyku takibi, adet döngüsü, kalp atış hızı takibi ve gelişmiş kalori yönetimi gibi kullanışlı özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

Yeni akıllı saat, ayrıca dayanıklılık özellikleri ile de öne çıkıyor. Tek şarjda 14 güne kadar ayakta kalabilen Huawei Watch GT4, 50 metre derinliğe kadar suda çalışabiliyor.

Android ve iOS cihazlarıyla uyumlu olan Huawei Watch GT4, rakibi Apple Watch Series 9’dan yaklaşık iki kat daha ucuz bir etikete sahip. Yeni akıllı saat modelinin ülkemizdeki başlangıç fiyatı 6,999 TL.

Huawei resmi Türkiye mağazası üzerinden satın alınabilen Huawei Watch GT4 modelinin fiyat seçenekleri:

  • Watch GT4 46 MM Siyah: 6.999 TL

  • Watch GT4 46 MM Kahverengi/Yeşil: 7.499 TL

  • Watch GT4 46 MM Metal: 9.999 TL

  • Watch GT4 41 MM Beyaz: 7.499 TL

  • Watch GT4 41 MM Altın: 8.499 TL

  • Watch GT4 41 MM Gümüş: 9.999 TL

Peki sizin yeni Huawei Watch GT4 hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x