Asus ROG Ranger oyun sırt çantası suya dayanıklı yapı ile dikkat çekiyor

Asus, sürekli hareket halinde olan oyun tutkunları için özel olarak tasarlanmış ROG Ranger Gaming Backpack 16‘ı piyasaya sürdü. Bu sırt çantası, 16 inç büyüklüğünde bir dizüstü bilgisayarı, güç kaynağını, tablet ve diğer aksesuarları rahatlıkla taşıyabilecek şekilde tasarlandı.

1260D yüksek yoğunluklu polyesterden üretilen ve suya dayanıklı fermuarlarla donatılan bu çanta, çiziklere ve su hasarına karşı üstün koruma sunuyor. Çeşitli düzenleyiciler ve cepler sayesinde, elektronik cihazlar ve aksesuarlar kolayca organize edilebiliyor, böylece dağınık çantalarda arama derdi ortadan kalkıyor.

Asus ROG Ranger oyun sırt çantası suya dayanıklı yapı ile dikkat çekiyor

Ağır sırt çantalarının neden olduğu rahatsızlığı hafifletmek için Asus, yanlardan monte edilen desteklerle çantanın sağa sola hareketini en aza indiriyor. Ayrıca, sırtlık ve askılarda kullanılan genişletilmiş file malzeme, hava alabilirliği artırarak kullanım konforunu iyileştiriyor. Standart tekerlekli bagajların üstüne kolayca monte edilebilme özelliği sayesinde, taşıma işlemi daha da pratikleşiyor. Ayrıca, suya dayanıklı PU deri kaplama, her türlü hava koşulunda cihazların korunmasına katkıda bulunuyor.

Asus, ROG Ranger Gaming Backpack 16‘ın fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi paylaşmadı, ancak bu ürünün yakında raflardaki yerini alması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x